Obowiązki pracownika UPS

Jako największa firma dostarczająca przesyłki na całym świecie, UPS potrzebuje wielu utalentowanych opiekunów, aby każdego dnia sprawnie działał. Stanowiska inspektorów są dostępne w ponad 200 krajach, obejmując wszystko, od działalności magazynowej po pracę biurową. W ten sposób powstaje niezliczona ilość dostępnych pozycji dla profesjonalistów z różnych środowisk.

Kierownik kontroli opakowań

Osoba nadzorująca pakiet monitoruje pracę sterowników i programów do obsługi pakietów, aby sprawdzić, czy wszystkie prace zostały wykonane w odpowiednim czasie. Doskonałe umiejętności obsługi klienta, elastyczność, umiejętność wielozadaniowości, ogólne zdolności administracyjne i umiejętności rozumowania są niezbędne, aby skutecznie utrzymać pracę. Zdolność do pełnienia roli uczciwego i skutecznego lidera jest również niezbędna do motywowania i kierowania działaniami pracowników.

$config[code] not found

przełożony operacji

Nadzór operacyjny nadzoruje obsługę klienta, produktywność, jakość, obsługę frachtu, zapobieganie szkodom, średnie obciążenie i bezpieczeństwo dokowania, odbioru i dostawy oraz działań związanych z wysyłką. Zarządza i planuje pracowników, jest odpowiedzialna za wszystkie taktyki zapobiegania stratom, przestrzega wszystkich standardów bezpieczeństwa wymaganych przez firmę, zapewnia, że ​​dział spełnia wszystkie ustalone cele i ściśle współpracuje z centralną wysyłką, aby efektywnie przenosić ładunki. Preferowane jest wcześniejsze doświadczenie w zakresie nadzoru, ale specjaliści muszą mieć wykształcenie co najmniej ukończone na poziomie szkoły średniej lub równoważny, mieć co najmniej 18 lat i być obywatelem USA lub upoważnionym pracownikiem.

Kierownik ciężarówki

Nadzorca ciężarówki odpowiada za zarządzanie flotą od 15 do 40 lokalnych kierowców i personelu biurowego w lokalizacji klienta. Ma za zadanie zarządzanie obciążeniami backhaul, lekką miesięczną analizą finansową i raportowaniem, oceną klientów i fakturowaniem, zarządzaniem wszystkimi problemami kadrowymi, gwarantowanie, że ładunki docierają do klientów na czas, zarządzanie sprzętem i pomoc centrum serwisowemu w zyskach. Profesjonalny pracownik zajmujący to stanowisko musi mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny, być obywatelem USA lub upoważnionym pracownikiem i mieć ukończone 18 lat.

Nadzorca Towaru

Nadzorca towaru jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty zarządzania dostawcami, w tym negocjacje kontraktów, opracowywanie wniosków o informacje (RFI), wnioski o oferty (RFP) i inne dokumenty prawne oraz osobiście spotkania z zewnętrznymi dostawcami, klientami i dostawcami. Ta pozycja wymaga uzyskania tytułu licencjata w zakresie zakupów, komunikacji graficznej, administracji biznesowej, zarządzania materiałami lub pokrewnej dyscypliny. Obowiązki obejmują również pozyskiwanie formularzy biznesowych, etykiet termicznych, standardowych produktów i innych produktów potrzebnych firmie. Wymagane jest minimum 5 lat doświadczenia w zamówieniach.