Specjalista ds. Rozwoju młodzieży Opis stanowiska

Specjaliści ds. Rozwoju młodzieży mają za zadanie tworzenie programów mających na celu lepsze uczenie się uczestników młodzieŜy. Ponadto, personel ma za zadanie monitorowanie dobrostanu młodzieży zaangażowanej w program i informowanie o ich rozwoju w razie potrzeby.

Obowiązki

Specjaliści ds. Rozwoju młodzieży muszą angażować się w pomoc młodzieży zaangażowanej w ich program w podejmowaniu wyborów, które są skuteczne, pozytywne i bezpieczne dla ich dobra. Muszą kształcić młodzież w zakresie takich tematów jak narkotyki i zapobieganie ciąży, wzmocnienia przywództwa, a także informacji dotyczących profilaktyki gangów.

$config[code] not found

Wymagania

Specjaliści ds. Rozwoju młodzieży muszą mieć doświadczenie w pracy z młodzieżą, a także doświadczenie w nadzorowaniu wolontariuszy, młodzieży i pracowników. Wnioskodawcy muszą być biegli w zakresie przetwarzania tekstu i aplikacji komputerowych, a także posiadać umiejętność pisania i komunikowania się. Licencjat jest zwykle wymagany, chociaż może wystarczyć ekwiwalent w powiązanym doświadczeniu.

Rozważania

Specjaliści ds. Rozwoju młodych ludzi mają za zadanie gromadzić dane dotyczące młodzieży zaangażowanej w ich programy. Może to czasami obejmować zgłaszanie świadków problemów lokalnym władzom, a także interwencję w niebezpieczne sytuacje, takie jak narkotyki, nadużycia i przemoc.