Opis zadania Associate procesu

Czy jesteś osobą, która lubi szukać sposobów na wydajniejszą pracę? Czy jesteś dobry w analizowaniu wielu aspektów pracy i usprawnianiu ich, aby wykonać zadanie? Proces kojarzy umiejętności informatyczne i umiejętności biznesowe, aby pomóc firmom w jak najlepszym wykorzystaniu ich zasobów. Ta praca może być realizowana przez różne tytuły, w tym inżyniera procesu, menedżera procesów biznesowych, programistów i analityków badań operacyjnych.

$config[code] not found

Opis pracy

Jak sama nazwa wskazuje, proces kojarzy pracę w celu usprawnienia procesów, czy to w celu poprawy wydajności producentów, czy też zwiększenia sprzedaży poprzez usprawnienie tras kierowników kont. Opis zadania menedżera procesów może obejmować analizę procesów produkcyjnych poprzez zbieranie i analizowanie danych.

Współpracownicy procesu również komunikują się z pracownikami i klientami, aby określić, które procesy ugrzęzły lub działały słabo. Wykorzystują te informacje do analizy statystycznej i symulacji sposobów usprawniania procesów za pomocą praktycznych rozwiązań. Gdy identyfikują luki w przepływie produkcji, rozmawiają z menedżerami firmy o nowych technologiach i trendach, które mogą pomóc zwiększyć wydajność. Oznacza to opracowanie nowych harmonogramów produkcji lub wydajności w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Może to wpłynąć na wszystko, od tego, jak produkty są zorganizowane na półkach sklepów, aż po najlepszy sposób przechowywania lub wysyłki towarów.

Współpracownicy procesu muszą opanować szereg umiejętności obsługi komputera, aby śledzić i analizować przepływ pracy, aby mogli go poprawić. Opis zadania dewelopera procesu wymagałby doświadczenia w używaniu oprogramowania do śledzenia danych, prezentacji i zarządzania bazami danych.

Aby zorientować się, co może oznaczać praca, próbka opisująca zadanie dla menedżera procesów dla Capitol One mówi: "Poprowadzisz zespół inteligentnych, utalentowanych współpracowników odpowiedzialnych za modernizację systemów i procesów, które zawsze zapewniają doskonałą jakość dla klienta. Twój zespół poprowadzi dostarczanie bezbłędnie wykonanych, dobrze zarządzanych przypadków użycia reprezentujących nowe funkcje, systemy, partnerów i produkty na nowej platformie decyzyjnej Card Acquisitions, która poprawi wrażenia klientów, wydajność biznesową i wyniki napędów dla naszej małej firmy, firmy handlowej, wykonawcy, marek własnych i linii biznesowych Walmart Będziesz odgrywać kluczową rolę w dostarczaniu dobrze zarządzanych, ponownie wyobrażonych i usprawnionych procesów, które wpływają na wyniki finansowe firmy i życie naszych klientów dla ponad 30 milionów potencjalnych klientów każdego roku. "

Edukacja

Większość współpracowników procesowych ma tytuł licencjata w takich dziedzinach jak informatyka, inżynieria, analityka biznesowa lub matematyka. Ponieważ praca jest wielodyscyplinarna, większość studentów bierze udział w kursach we wszystkich tych dziedzinach. Ważne kursy matematyczne obejmują algebrę liniową, statystykę i rachunek różniczkowy. Informatyka jest także podstawowym zadaniem pracownika procesu, którego używa do analizowania danych i tworzenia modeli predykcyjnych, dlatego potrzebują kursów, aby zrozumieć zaawansowane oprogramowanie statystyczne i bazodanowe.

Aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych zadań, niektórzy pracownicy procesu mogą uzyskać stopień magistra. Większość z nich podejmuje kursy z zakresu kształcenia ustawicznego, aby być na bieżąco z postępem w technologii i oprogramowaniu.

Przemysł

Według Bureau of Labor Statistics, istnieje 114 000 analityków badań operacyjnych, inna nazwa partnerów procesowych lub menedżerów procesów. Dwadzieścia osiem procent pracuje w finansach lub ubezpieczeniach, a 22 procent pracuje w służbach zawodowych, naukowych i technicznych. Dziewięć procent pracuje w zarządzaniu korporacyjnym, a kolejne dziewięć procent zajmuje się produkcją.

lata doświadczenia

Przychody pracowników procesowych lub inżynierów procesowych zazwyczaj rosną wraz z czasem pracy i doświadczeniem. Źródła są różne, a jedna projekcja wygląda następująco:

  • 0 do 2 lat 66 477 USD.
  • 2 do 4 lat 79,877 USD.
  • Od 4 do 7 lat 94 612 USD.
  • 7+ lat 112,173 USD.

Trend wzrostu zatrudnienia

Według analizy Bureau of Labor Statistics, przewiduje się, że liczba miejsc pracy dla analityków analitycznych operacji wzrośnie o 26 procent w okresie od 2016 do 2026 r., Odzwierciedlając historycznie szybki wzrost zmian technologicznych. Praca będzie obfitsza dla osób z wykształceniem magisterskim.