Opis stanowiska dla asystenta medycznego

Instruktorzy asystenci medyczni są zatrudniani przez koledże społeczne i szkoły zawodowe, aby szkolić i przygotowywać studentów do kariery w zakresie pomocy medycznej. Ponieważ asystenci medyczni są wszechstronni (tzn. Mogą pracować zarówno w charakterze klinicznym, jak i administracyjnym), instruktorzy asystenci medyczni powinni być w stanie uczyć różnych kursów. Dodatkowo powinni oni mieć formalne wykształcenie lub wykształcenie oraz doświadczenie w zakresie jakości pracy.

$config[code] not found

Miejsca zatrudnienia

Chociaż istnieją pewne możliwości na uczelniach lub uniwersytetach, instruktorzy asystenci medyczni są najczęściej zatrudniani przez szkoły zawodowe lub zawodowe. Większość programów trwa od roku do dwóch lat i oferuje albo świadectwo, albo dyplom ukończenia w zakresie pomocy medycznej. Możliwości są również dostępne dla instruktorów do nauczania online.

Wymagania do pracy

Wymagania dla instruktorów asystentów medycznych różnią się w zależności od szkoły. Niemniej jednak najczęściej wymaga się formalnego szkolenia asystenta medycznego. Dodatkowo preferowane jest doświadczenie w danej dziedzinie wraz z RMA (zarejestrowanym asystentem medycznym) lub CMA (certyfikowanym asystentem medycznym). RNs (zarejestrowane pielęgniarki), LPN (licencjonowane praktyczne pielęgniarki) i osoby z wykształceniem wyższym w pokrewnym stanie zdrowia mogą być uważane za nauczające kursy kliniczne.

Nadzorcy

W szkole zawodowej lub zawodowej asystent medyczny może zgłosić się do dyrektora szkoły lub dyrektora programowego. Kiedy są zatrudnieni w college'u, najczęściej zgłaszają się do dyrektora departamentu lub dziekana wydziału.

Kursy prowadzone

Niektórzy instruktorzy asystenci medyczni specjalizują się w nauczaniu jednego kursu lub szeregu kursów w procedurach klinicznych lub administracyjnych. Kilka kursów klinicznych zawartych w programach asystentów medycznych obejmuje puszczanie krwi, farmakologię, terminologię medyczną, anatomię i fizjologię. Niektóre zajęcia administracyjne prowadzone w programach asystentów medycznych obejmują procedury gabinetu lekarskiego, klawiatury, aplikacje komputerowe, medyczne rozliczanie i kodowanie, księgowanie i medyczne transkrypcje.

Dydaktyka / obowiązki

W ramach obowiązków szkolnych instruktorzy asystenci medyczni muszą stworzyć zarys kursu i sylabus, zaprezentować wykłady i demonstracje edukacyjne, przygotować testy porównawcze (takie jak quizy i egzaminy) oraz utrzymywać oceny uczniów / frekwencji.

Inne obowiązki / obowiązki

Poza kształceniem asystentów medycznych, instruktorzy mogą być zobowiązani do wypełniania innych obowiązków. W zależności od pracodawcy instruktorzy asystenci medyczni mogą uczestniczyć w otwartych domach szkolnych, uczestniczyć w spotkaniach wydziałów / zarządów oraz uczestniczyć w ceremoniach ukończenia szkoły. Gdy wymagany jest staż lub dodatek, instruktor może również oceniać i nadzorować uczniów w trakcie szkolenia w miejscu pracy.