Obowiązki w zakresie badań i rozwoju

Badania i rozwój lub badania i rozwój można podzielić na trzy działania, zgodnie z Bureau of Labor Statistics. Opracowywanie nowych produktów, podstawowe badania w celu poszerzenia wiedzy naukowej i badań stosowanych w celu ulepszenia istniejących produktów stanowią podstawowe działania w zakresie badań i rozwoju. W 2008 r. Personel pracujący w dziale badań i rozwoju zatrudniał ponad 600 000 osób. Średni tygodniowy dochód dla osób pracujących w charakterze osoby nieobjętej nadzorem wynosił 1 269 USD w 2008 r., Ale płace różniły się znacznie między branżami.

$config[code] not found

Rozwój nowych produktów

Wszystkie branże wykorzystujące badania i rozwój mają obszar, który koncentruje się na produkcji nowych produktów. Rosnące technologie wymagają, aby firmy rozszerzały produkty o nowe i ulepszone produkty. Nowe leki, nowa elektronika i inna zaawansowana technologia są opracowywane i badane przez wiele różnych organizacji. Wszystkie produkty mają jedynie pewną komercyjną żywotność, a nowe produkty zapewniają wzrost przedsiębiorstw. Przykład tego nowego rozwoju produktu znajduje się w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie produkcja pojazdu wykorzystującego inne źródło zasilania jest ciągłym projektem badawczym.

Lepszy rozwój produktu

Produkt sprzedaje się tylko przez pewien czas, dlatego udoskonalenie produktu, który odniósł sukces, może przedłużyć życie komercyjne tego produktu. Działy badawczo-rozwojowe poświęcają wiele czasu na poszukiwanie nowych sposobów udoskonalania udanego produktu. Udoskonalanie leków, udoskonalanie oprogramowania komputerowego i aplikacji oraz zwiększanie usług już świadczonych przez firmę należy do obowiązków działu badań i rozwoju. Dobrym przykładem udoskonalenia istniejących produktów jest przemysł farmaceutyczny, w którym poprawa leków jest coraz obszarem rozwoju.

Rozwój jakości

Jakość każdego produktu komercyjnego jest ważnym obowiązkiem B + R. Przestrzeganie ciągle zmieniających się przepisów rządowych wymaga badań i rozwoju, aby zapewnić, że wszystkie nowe i istniejące produkty spełniają te wytyczne. Dział badawczo-rozwojowy zapewnia menedżerowi jakości plan, który zapewnia, że ​​produkty spełniają wszystkie przepisy w krajach, w których produkt jest sprzedawany. Na przykład Europa ma inny organ regulacyjny niż Stany Zjednoczone lub Chiny. Każdy produkt musi spełniać przepisy obowiązujące w każdym kraju, a niektóre kraje mają bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące zgodności niż inne.

Wiedza naukowa

Część badań i rozwoju poświęca czas na badanie tematów lub działań, które nie mają zastosowania. Celem tego typu badań i rozwoju jest zwiększenie lub poszerzenie wiedzy naukowej. Większość badań przeprowadzonych w tym obszarze nie rozwinęło się w użyteczne produkty, zgodnie z Bureau of Labor Statistics. Powodem, dla którego większość tego rodzaju badań i rozwoju jest ustalona, ​​jest możliwość uzyskania dużych postępów. Wiele udanych produktów, technologii medycznych i leków zostało odkrytych dzięki temu rodzajowi działalności badawczo-rozwojowej.