Opis zadania dotyczącego bezpieczeństwa sprzedaży

Przedstawiciele handlowi, którzy sprzedają systemy bezpieczeństwa, pasują do klientów szukających spokoju ducha dzięki sprzętowi i usługom zapewniającym optymalny nadzór. To zajęcie wymaga ludzi z umiejętnościami komunikacyjnymi i perswazyjnymi, którzy są również ekspertami w dziedzinie sprzętu i instalacji bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo Obowiązki handlowe

Agenci ds. Bezpieczeństwa spędzają większość czasu na pozyskiwaniu potencjalnych klientów i rozmowach z potencjalnymi klientami. Jako pracownik działu sprzedaży reprezentujesz swój produkt, analizujesz potrzeby swojego klienta i przygotowuje umowę, aby przejść do przodu wraz z instalacją nowego systemu bezpieczeństwa.

Po udanej transakcji agenci handlowi realizują wszystkie niezbędne formalności, dokumentację i wsparcie posprzedażne, aby działały sprawnie, wykonując obowiązki obsługi klienta, które uniemożliwiają nowym klientom uzyskanie zimnych stóp po podpisaniu umowy.

Środowisko pracy i wymagania

Częścią wykonywania analizy bezpieczeństwa dla klientów jest podróżowanie do rezydencji i miejsc prowadzenia działalności w celu dokładnej oceny potrzeb klienta. W przeciwnym razie większość twoich prac odbywa się w środowisku biurowym.

Wiele stanowisk sprzedażowych nie podlega określonej ścieżce edukacyjnej, chociaż większość firm wymaga kandydatów z dyplomem ukończenia szkoły średniej, preferując osoby z wykształceniem marketingowym, biznesowym lub pokrewnym. Firmy zajmujące się sprzedażą bezpieczeństwa potrzebują sprzedawców znających trendy i wyposażenie branży bezpieczeństwa.