Opis zadania asystenta depozytowego

Investorwords.com definiuje escrow jako "dokumenty, nieruchomości, pieniądze lub papiery zdeponowane u neutralnej strony trzeciej (agenta depozytowego), które mają zostać dostarczone po spełnieniu pewnych warunków, jak ustalono w pisemnej umowie." Większość ludzi spotyka się z depozytem proces, gdy kupują lub sprzedają dom. Asystent ds. Escrow pracuje dla agentów depozytowych, obsługując szczegóły i wspierając proces escrow.

$config[code] not found

Obowiązki w pracy

Asystentka depozytowa spędza większość dnia zajmując się biurowymi czynnościami, takimi jak przechowywanie plików, tworzenie korespondencji i organizowanie dokumentów, które mają związek z otwieraniem, utrzymywaniem i zamykaniem rachunków powierniczych. Chociaż praca ma głównie charakter administracyjny, może dodatkowo współpracować bezpośrednio z klientami, aby mogła doradzić w sprawie samego procesu depozytowego.

Kompetencje

Podobnie jak w przypadku większości stanowisk administracyjnych, asystent depozytowy musi mieć silną orientację na zespół, skupić się na zadaniu, elastycznym tempie pracy i dbałości o szczegóły. Powinna także szanować procesy, reguły i procedury, ponieważ praca z depozytem jest skomplikowana i regulowana. Błędy mogą być kosztowne, więc powinna ona wykonywać zadania w uporządkowany, skoncentrowany sposób i musi dwukrotnie sprawdzać swoją pracę. Dodatkowo asystent depozytowy musi mieć orientację na usługi, ponieważ często jest osobą udzielającą wskazówek klientom. Musi uważnie słuchać i myśleć krytycznie, odpowiadając na pytania i rozwiązując problemy. Poufność jest również ważna w asystencie depozytowym, ponieważ osoba ta będzie przechowywać pliki zawierające prywatne, poufne informacje.

Środowisko pracy

Asystent depozytowy działa w środowisku biurowym. W zależności od agenta depozytowego otoczenie może być zwyczajne lub formalne. Asystent długo pracuje na komputerze i spędza dużo czasu na żmudnych, powtarzalnych zadaniach biurowych. Prace te można zwykle wykonać w 40-godzinnym tygodniu pracy; jednak nadgodziny mogą być wymagane, aby sprostać zbliżającym się terminom.

Wymagania

Pracodawcy faworyzują asystentów depozytariuszy, którzy mają tytuł asystenta lub tytuł licencjata w dziedzinach takich jak pomoc biznesowa lub prawna; jednakże kandydaci posiadający jedynie dyplom ukończenia szkoły średniej zwykle znajdują pracę w tej dziedzinie. Doświadczenie w branży nieruchomości, prawa lub bankowości sprawia, że ​​kandydaci są bardziej atrakcyjni dla menedżerów zatrudniania.

Zapłacić

Według Indeed.com, 36 000 USD było średnią pensją asystenta depozytowego od kwietnia 2010 r. W zależności od pracodawcy, praca ta może być płacona co godzinę lub za pośrednictwem wynagrodzenia. Możliwości wypłaty premii, oparte na ogólnym sukcesie agencji depozytowej, są zwykle dostępne w tej branży.

Horyzont

Biuro Statystyki Pracy USA spodziewa się średniego wzrostu zatrudnienia w sektorze administracyjnym / sekretarskim w latach 2008-2018. Wzrost w branży depozytowej może być jednak ograniczony, ponieważ rynek opiera się na dynamicznym rynku nieruchomości. Kiedy dochodzi do spadku nieruchomości, potrzeba mniej agentów depozytowych i asystentów depozytowych.

2016 Informacje o wynagrodzeniach dla sekretarzy i asystentów administracyjnych

Sekretarze i asystenci administracyjni uzyskali medianę rocznej pensji w wysokości 38.730 USD w 2016 r., Zgodnie z amerykańskim Biurem Statystyki Pracy. Na niskim poziomie sekretarze i asystenci administracyjni zarabiali 25 centymetrową pensję w wysokości 30 500 $, co oznacza, że ​​75 procent zarabia więcej niż ta kwota. 75. percentyl wynagrodzenia to 48 680 $, co oznacza, że ​​25% zarabia więcej. W 2016 r. 3 994 400 osób było zatrudnionych w USA jako sekretarze i asystenci administracyjni.