Opis stanowiska sportowca Scout

Zwiadowcy sportowi są odpowiedzialni za ocenę umiejętności zawodowych i amatorskich sportowców w zakresie określonego talentu i umiejętności. Często pracują w sporcie, takim jak piłka nożna, koszykówka, hokej i baseball, i są zatrudnieni zarówno przez organizacje zawodowe, jak i uniwersytety, które mają amatorskie zespoły. Często trudno jest włamać się do tej dziedziny kariery, chociaż kandydaci, którzy grają lub trenują doświadczenie w sporcie, który chcą zbadać, mogą znaleźć możliwości. Ponadto, oczekuje się wzrostu zatrudnienia w terenie do 2018 r. - więc osoby zainteresowane staniem się harcerstwem sportowym powinny poszukiwać stanowisk na poziomie podstawowym jako doświadczony asystent skauta.

$config[code] not found

Obowiązki

Zwiadowcy sportowi identyfikują utalentowanych sportowców jako potencjalnych graczy dla swojego zespołu lub organizacji. Szukają talentów, czytając lokalne gazety, szkoląc trenerów i absolwentów szkół średnich i uczelni oraz oglądając filmy o występach graczy. Harcerze będą także uczestniczyć w wydarzeniach sportowych na żywo, aby ocenić talenty i umiejętności graczy oraz spotkać się z graczami i ich rodzinami, aby lepiej poznać ich pochodzenie i charakter. Zwykle przeprowadzają także wywiady z obecnymi trenerami lub nauczycielami. Skauci mogą również brać udział w profesjonalnych imprezach sportowych, aby przedstawić opinie na temat graczy, których zespół rozważa zawarcie transakcji lub podpisanie umowy poza sezonem. Po obejrzeniu gracza, zwiadowcy będą następnie zgłaszać się do kierownictwa organizacji i przedstawią analizę potencjalnej wartości gracza dla zespołu. Profesjonalne drużyny sportowe mogą również zatrudniać zwiadowców, którzy uczestniczą w grach, w które grają przeciwnicy, aby ich zespół grał w przyszłości w celu uzyskania informacji o mocnych i słabych stronach przeciwników.

Trening

Nie ma specjalnych wymagań edukacyjnych dla harcerzy, choć niektórzy posiadają tytuł licencjata w zakresie zarządzania sportem, zasobów ludzkich lub komunikacji. Wielu sportowców harcerzy to byli zawodnicy, więc znają sport, że są skautami. Inni mają doświadczenie w coachingu lub zarządzaniu, co zapewnia im niezbędny wgląd do talentu. Ci, którzy są zainteresowani wejściem na pole, mogą rozpocząć karierę w niepełnym wymiarze godzin, poszukując sportowców w określonej części kraju. Niektórzy doświadczeni zwiadowcy mogą uczyć niedoświadczonych pracowników w terenie, wykorzystując ich jako pomocników, aby mogli zdobyć doświadczenie.

Warunki pracy

Harcerze sportowi zwykle pracują w nieregularnych godzinach, w tym w weekendy, noce i święta, ponieważ muszą uczestniczyć w wydarzeniach sportowych. Muszą także regularnie podróżować, próbując znaleźć utalentowanych sportowców w całym kraju. Zwiadowcy mogą również być narażeni na niepogody lub mroźną pogodę, ponieważ wiele imprez sportowych odbywa się na wolnym powietrzu. Ponadto często pracują pod dużą presją, ponieważ ich praca zależy od tego, czy sportowcy, których polecają, odnoszą sukcesy w swoim zespole. Niektórzy harcerze sportowi prowadzą własne firmy i świadczą usługi freelance dla różnych firm lub zespołów.

Wynagrodzenie

Według Bureau of Labor Statistics średnie roczne zarobki trenerów sportowych i skautów wynosiły 28,340 $ w maju 2008 r. Najwyższe 10 procent wypłacono ponad 62 660 USD, a najniższe 10 procent - mniej niż 15,530 USD. Średnie 50 procent zostało wypłacone od 18.220 USD do 43.440 USD. Najwyżej płacącymi pracodawcami harcerzy sportowych i trenerów były kolegia, uniwersytety i szkoły zawodowe, które płaciły przeciętne roczne zarobki w wysokości 39.550 USD.

Perspektywy zatrudnienia

Biuro Statystyki Pracy szacuje, że zatrudnienie trenerów sportowych i skautów wzrośnie o 25 procent w latach 2008-2018, czyli o wiele szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Pomimo spodziewanego wzrostu, konkurencja będzie ostra w przypadku zadań zwiadowczych, szczególnie w przypadku profesjonalnych drużyn sportowych, ponieważ w każdej organizacji jest ograniczona liczba stanowisk. Doświadczeni zwiadowcy, którzy mają dobrą historię znalezienia utalentowanych zawodników, powinni mieć najlepsze możliwości.