Opis stanowiska sprzedaży nieruchomości w oznaczonym czasie

Timeshare to rodzaj własności nieruchomości, w którym kupujesz prawo do korzystania z nieruchomości lub części nieruchomości przez określony czas. Te projekty rozwojowe zależą od dalszego dochodu ze sprzedaży czasu użytkowania nieruchomości w oznaczonym czasie i często zależą od wykwalifikowanych sprzedawców, aby osiągnąć te cele. Sprzedaż w ramach timeshare jest dobrą sprawą dla osób, które lubią podróże i pracę z innymi osobami, aby posiadać obiekt wypoczynkowy.

$config[code] not found

Podstawowe obowiązki

Odpowiedzialny za to jest dyrektor ds. Sprzedaży w oznaczonym czasie sprzedawanie i wprowadzanie w błąd w czasie sprzedaży nieruchomości przez klientów do potencjalnych klientów. W zależności od pracodawcy, niektórzy dyrektorzy sprzedaży są odpowiedzialni za zimne rozmowy telefoniczne i klienci szukający, a inni pracują głównie z gośćmi podczas wycieczek demonstracyjnych i weekendowych wydarzeń w nieruchomości. Możesz również być odpowiedzialny za udzielanie pomocy kupującemu za pomocą aplikacji kredytowych, przygotowując go do zamknięcia przy jego zakupie.

Wymagania dotyczące edukacji i licencjonowania

Edukacja na poziomie podstawowym to zazwyczaj dyplom szkoły wyższej, ale bardziej prestiżowe organizacje dają przewagę osobie z wyższym wykształceniem. Do sukcesu potrzebne są dobra komunikacja i umiejętności osobiste. W większości stanów będziesz potrzebować licencja na użytkowanie nieruchomości lub użytkowania nieruchomości w oznaczonym czasie do sprzedaży nieruchomości w oznaczonym czasie w celach komercyjnych. Może to wymagać dodatkowej klasy i opłaty, w zależności od Twojego stanu. Musisz posiadać umiejętności w zakresie oprogramowania i systemów komputerowych, z których korzysta firma, oraz być w stanie organizować potencjalnych klientów i śledzić ich przez proces sprzedaży. Wiele organizacji wymaga również ukończenia wewnętrznego programu szkoleniowego.

Warunki pracy

Timeshare dyrektorzy sprzedaży mogą działać długie godziny, w tym noce, weekendy i święta. Możesz spędzić weekend z potencjalnymi klientami w ośrodku, który sprzedajesz, a także możesz zobaczyć ludzi w ich domu lub biurze. Podobnie jak w przypadku każdej pozycji sprzedażowej, musisz być przygotowany na rozmowę z potencjalnymi klientami lub spotkać się z nimi zawsze i wszędzie, gdzie będą gotowi do zakupu.

Rodzaje umów timeshare

Najczęstszym rodzajem korzystania z nieruchomości w oznaczonym czasie jest a poprawiony plan własności, w którym masz prawo do korzystania z określonej jednostki w określonym tygodniu każdego roku. Własność dwuletnia oznacza, że ​​możesz korzystać z tej samej jednostki co drugi rok. Niektóre timeshare mają własność cząstkowa, gdzie masz prawo do korzystania z urządzenia przez określoną liczbę tygodni w roku, często do 26 tygodni. Plany punktowe możesz kupić określoną liczbę punktów i wymienić je na różne ośrodki na całym świecie. Zarządzający sprzedażą w oznaczonym czasie może obsługiwać tylko jeden rodzaj własności lub może potrzebować reprezentowania wielu różnych typów.

Wypłata i dodatki

Sprzedaż w ramach timeshare jest karierą opartą na prowizji, a wielu pracodawców oferuje wynagrodzenie podczas szkolenia lub wynagrodzenie podstawowe w trakcie pracy. Wynagrodzenie jest porównywalne z wynagrodzeniem agenta nieruchomości, który według Bureau of Labor Statistics wypłaca średnie roczne wynagrodzenie w wysokości 53 140 USD od 2013 r. Niektóre firmy rekrutujące właścicieli nieruchomości w oznaczonym czasie z zakresu wynagrodzeń sięgają od 55 000 do 125 000 USD rocznie, ale dużo zależy to od umiejętności danej osoby i jej sprzedaży. Wiele firm oferuje świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego, czas wakacji, szkolenia i zniżki na wakacje.

Inne pozycje sprzedaży w Timeshare

Menadżer sprzedaży nieruchomości w oznaczonym czasie jest odpowiedzialny za zarządzanie indywidualnymi kierownikami sprzedaży, ustalanie celów i wydajność coachingu. Ponadto większość menedżerów sprzedaży również zarządza zapasami i cenami. Menedżerowie biznesu przeprowadzają proces zatwierdzania kredytu hipotecznego, omawiając opcje płatności z potencjalnym nabywcą i wypełniając całą dokumentację dotyczącą sprzedaży i zamknięcia. Wiele organizacji korzysta również z usług telemarketerów w celu pozyskania potencjalnych klientów i ustalania terminów dla połączeń sprzedażowych lub wizyt demonstracyjnych.