Opis stanowiska dla audytora przychodów

Audyt tekstu oznacza dokładne zbadanie pod kątem dokładności z zamiarem weryfikacji, a słowo "dochód" oznacza dochód uzyskiwany przez firmę z normalnej działalności biznesowej. Tak więc audytor przychodów bada dokładność dochodu w firmie. Audytorzy przychodów używają wykresów, wykresów i innych narzędzi analitycznych do oceny funkcjonowania i wydajności firmy i zalecają sposoby zwiększenia zysków firmy.

$config[code] not found

Funkcjonować

Audytor dochodów przeprowadza codzienny audyt podatkowy, w tym podsumowania pieniężne, czasopisma do wpisu oraz wszelkie inne powiązane raporty przychodów potrzebne dla działu lub firmy. Zadania kontrolera dochodów obejmują weryfikację i rejestrowanie przychodów z produktów lub usług, fakturowanie kart kredytowych i wpłat za pomocą kart kredytowych oraz reagowanie na zapytania i spory dotyczące rozliczeń klientów. Audytor dochodów przygotowuje raporty, które pomagają zapewnić, że firma działa wydajnie i osiąga zyski.

Edukacja

Audytor dochodów musi mieć tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości lub pokrewnej dziedzinie. Chociaż zazwyczaj nie jest to wymagane na stanowisku, pracodawcy preferują kandydatów z tytułem magistra w zakresie rachunkowości lub z tytułem magistra w zakresie zarządzania biznesem z koncentracją w księgowości. Audytor dochodów powinien również posiadać co najmniej roczne doświadczenie w pracy w dziedzinie audytu lub księgowości.

Środowisko pracy

Audytor dochodów działa w typowym środowisku biurowym. Pracuje w standardowym 40-godzinnym tygodniu pracy w normalnych godzinach pracy, z normalną pracą w weekendy i wieczorem. Audytor dochodów wydaje większość swojej zmiany roboczej siedząc za biurkiem, przed audytem komputerowym i analizą informacji finansowych.

Wynagrodzenie

Według danych Biura Statystyki Pracy, w 2008 r. Średnie roczne wynagrodzenie księgowych i audytorów wyniosło 59 430 USD. Mediana rocznych wynagrodzeń dla biegłych rewidentów i księgowych w dziedzinie rachunkowości, przygotowania podatkowego, księgowości i wynagrodzeń wyniosła 61 480 USD, w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami i przedsiębiorstwami wyniosła 59 820 USD, w zakresie przewoźników ubezpieczeniowych 59 550 USD, w zakresie samorząd lokalny wyniósł 53 660 USD, a w zakresie administracji rządowej 51,550 USD.

Perspektywy pracy

Biuro Statystyki Pracy przewiduje, że zatrudnienie księgowego i kontrolnego wzrośnie nawet o 22 procent w latach 2008-2018, czyli szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Przewiduje się, że pozycja dla kontrolera dochodów wzrośnie ze względu na wzrost liczby przedsiębiorstw oraz większą odpowiedzialność za wydatki biznesowe i ochronę inwestycji udziałowców i akcjonariuszy w spółce.