Jakie są różne zadania w Post Office?

Twój lokalny urząd pocztowy jest jednym z najbardziej wiarygodnych pracodawców w Twojej społeczności i ma jeden z najniższych wskaźników zwrotu pracowników. Pełnoetatowi pracownicy poczty mają dobre odszkodowania, ubezpieczenie zdrowotne i mogą kwalifikować się do funduszy emerytalnych. Z powodu tych i innych profitów pracownicy pocztowi rzadko opuszczają pracę, a ty musisz być na palcach, aby zdobyć te otwarcia, które powstają.

Listonosz

Każdy urząd pocztowy zatrudnia wystarczającą liczbę operatorów poczty do dostarczania całej poczty do obszaru obsługiwanego przez urząd pocztowy. Każdego ranka przewoźnicy muszą sortować, pakować i ładować pocztę lokalną na dzień dostawy. Miejski przewoźnik pocztowy musi nosić mundur i kierować pojazdem USPS oraz iść lub prowadzić trasę dostawy. Miejscy przewoźnicy pocztowi dostarczają listy i paczki, w razie potrzeby otrzymując podpisane potwierdzenie odbioru paczek. Mogą również pobierać opłaty za pobraniem lub opłaty pocztowe od klientów. Początkowa pensja dla przewoźników pocztowych waha się między 30 000 a 50 000 USD rocznie plus świadczenia. Weterani, którzy mają ponad 10 lat w usługach pocztowych, zarabiają od 50 000 do 60 000 USD. W większości przypadków wiejska poczta nie nosi munduru i prowadzi osobisty pojazd, wzbogacony o magnetyczne znaki "US Postal Service" i migające światło ostrzegawcze. Większość tras wiejskich to trasy motorowe, ze względu na szersze rozstawy skrzynek pocztowych w kraju. Niektórzy przewoźnicy wiejscy zawierali umowy z urzędem pocztowym, składając ofertę na trasę przez ograniczony czas - na przykład trzy lata. W takim przypadku przewoźnik nie kwalifikuje się do świadczeń, do których uprawniony jest pracownik pełnoetatowy. Mieszkańcy wsi wykonują obowiązki podobne do przewoźnika miejskiego, ale mogą również sprzedawać znaczki klientom na trasie. Wynagrodzenie zależy od oferty przewoźnika dotyczącej zakontraktowanych usług. Urzędy pocztowe zatrudniają tymczasowych przewoźników zastępczych, gdy pełnoetatowy pracownik jest chory lub przebywa na urlopie. Pracownicy tymczasowi pracują za godzinne wynagrodzenie nawet do 20 USD. Przewoźnicy z obszarów wiejskich są odpowiedzialni za zatrudnianie i szkolenie własnych substytutów.

$config[code] not found

Urzędnik pocztowy

obraz skrzynki pocztowej autorstwa Aleksandr Ugorenkov z Fotolia.com

Każdy urząd pocztowy ma kontrę, która musi być wykonywana przez urzędników pocztowych. Sprzedają pieczątki i inne dostawy USPS; ważą paczki i sprzedają wymagane przesyłki pocztowe. Pracownicy obsługi poczty odpowiadają na pytania klientów, na przykład, ile czasu zajmie przesyłka, aby dotrzeć do miejsca docelowego. Rejestrują, certyfikują i ubezpieczają pocztę oraz wynajmują skrytki pocztowe. W wielu urzędach pocztowych urzędnicy pomagają sortować pocztę wczesnym rankiem, dostarczają skrzynie pocztowe urządzenia i przygotowują pocztę wychodzącą na popołudniowy odbiór. Gromadzą i segregują potwierdzenia odbioru przewoźników oraz śledzą klucze skrzynek pocztowych, które każdy z nich potrzebuje na swoją trasę. Urzędnicy zarabiają od 27 000 do 40 000 USD, w zależności od przepracowanych lat i lokalizacji. Urzędnicy pocztowi i pełnoetatowi przewoźnicy otrzymują wynagrodzenie za nadgodziny i niedzielę, a także regularne podwyżki wynagrodzeń.

Maillers

wózek widłowy autorstwa Michaela Corneliusa z Fotolia.com

W większych urzędach pocztowych, które mają sprzęt do sortowania poczty dla grupy mniejszych placówek, pracownicy poczty obsługują zautomatyzowane maszyny sortujące pocztę i ręcznie sortują dodatkowe wiadomości, takie jak te, których nie mogą odczytać komputery, i paczki. Handlery również sortują pocztę lub torbę i ładują ją do ciężarówek USPS w celu dystrybucji do placówek pocztowych. Często operują ciężkim sprzętem takim jak wózki widłowe, pojazdy elektryczne i wózki ręczne w codziennej pracy. Po pierwszym roku pracy, pracownicy zajmujący się obsługą poczty zarabiają od 10 000 do 20 000 USD rocznie, plus świadczenia. Weterani, którzy mają ponad 10 lat na poczcie, zarabiają od 20 000 do 25 000 USD.

Naczelnik poczty

Każdy urząd pocztowy ma poczmistrza, który nadzoruje pracę jednostki, a także pracowników. Wynagrodzenie dla poczmistrza wynosi od 60 000 do 109 000 dolarów. Aby zakwalifikować się na stanowisko pocztowe, musisz mieć ukończone 18 lat i być obcokrajowcem lub obywatelem USA. Wiele prac pocztowych wymaga zdania egzaminu pocztowego 473. Stanowiska kierownicze mają dodatkowe wymagania, w tym doświadczenie i wyższe wykształcenie.