Opis stanowiska urzędu podatkowego Recepcjonistka

Recepcjonistki odgrywają ważną rolę w każdym środowisku biurowym, w tym biurze podatkowym. Recepcjonistki są odpowiedzialne za dokonanie korzystnego pierwszego wrażenia i sprawienie, by nowi lub potencjalni klienci czuli się mile widziani. Recepcjonistki mogą zawrzeć umowę. Chociaż wielu postrzega recepcjonistki na samym dole przysłowiowego totemu, odgrywają one istotną rolę w zarządzaniu biurem i pozyskiwaniu nowych klientów.

$config[code] not found

Opis pracy

Recepcjonistki służą jako pierwszy punkt kontaktowy dla nowych, potencjalnych lub stałych klientów. Muszą być uprzejmi i pomocni, aby zapewnić dobre wrażenie urząd skarbowy. Recepcjonistki w urzędach skarbowych są odpowiedzialne za powitanie klientów, gdy wchodzą i upewniają się, że czują się komfortowo, czekając na spotkanie z księgowym lub prawnikiem, z którym się umawiają. Recepcjonista powiadomi księgowego lub prawnika, że ​​klient przyjechał.

Obowiązki

Recepcjonistki w urzędach skarbowych są również odpowiedzialne za odbieranie telefonu i wiadomości e-mail, a także przyjmowanie i przekazywanie wiadomości do odpowiednich osób. Recepcjonista w urzędzie skarbowym jest również odpowiedzialny za udzielanie odpowiedzi na pytania ogółu społeczeństwa oraz za planowanie spotkań dla księgowych i innych osób, które tam pracują. Ponadto wielu recepcjonistów w urzędach skarbowych wysyła i otrzymuje paczki oraz otwiera i rozpowszechnia pocztę.

Warunki pracy

Recepcjonistki w urzędach skarbowych zwykle mają własne biurko w jasnym, wygodnym biurze lub holu. Dużo czasu spędzają siedząc za biurkiem, korzystając z komputera i odbierając telefon lub korzystając z innego sprzętu biurowego, takiego jak faks i kserokopiarka. Recepcjoniści w urzędach skarbowych zwykle pracują osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, chociaż może się to zmienić w miarę zbliżania się 15 kwietnia, a godziny nadliczbowe mogą być konieczne, jeśli biuro jest otwarte przez długie godziny.

Zyski

Recepcjoniści pracujący w urzędzie podatkowym mogą liczyć na zarobki od 17 000 do 50 000 dolarów rocznie, w zależności od wielkości urzędu skarbowego, lokalizacji i poziomu doświadczenia recepcjonisty. Wiele recepcjonistów urzędu podatkowego ma prawo do płatnych dni chorobowych, płatnego urlopu i ubezpieczenia zdrowotnego, a także ma dostęp do 401 tys.

Edukacja

Aby pracować jako recepcjonista w urzędzie podatkowym, wymagane jest posiadanie minimum dyplomu ukończenia szkoły średniej. Jednak wiele recepcjonistów urzędów podatkowych uczęszczało do college'u społeczności, aby zdobyć dyplom lub certyfikat. Kolegia lokalne w całym kraju oferują programy dyplomowe i certyfikacyjne w zakresie administracji biurowej, technologii biurowej i biznesowej oraz administracji biura wykonawczego. Ponadto wiele urzędów skarbowych uważa za bardzo korzystne posiadanie recepcjonistki, która mówi po hiszpańsku. Recepcjonistki w urzędach skarbowych powinny być wysoce zorganizowane, uprzejme, przyjazne, uprzejme i mieć możliwość zachowania spokoju pod presją.