Opis stanowiska kredytu hipotecznego bliżej

Przybliżony kredyt hipoteczny działa w imieniu pożyczkodawcy. Ta osoba zbiera i weryfikuje wszystkie dokumenty zamknięcia wymagane przez tytułową firmę ubezpieczeniową. Przybliżony kredyt hipoteczny uruchamia działania niezbędne do sfinansowania pożyczki i zapewnia, że ​​hipoteka spełnia wymogi przepisów branży finansowej. W końcowym etapie, bliżej przygotowuje plik w oczekiwaniu na przeniesienie finansowania hipoteki na stronę trzecią.

$config[code] not found

Znaczenie

Zazwyczaj zamknięcie sprzedaży lub zakupu domu trwa od 24 do 48 godzin. W tym czasie duża ilość papieru musi zostać wypełniona, zweryfikowana i podpisana. Kredyt hipoteczny bliżej zaciska wszystkie luki w ostatniej chwili. Plik musi być kompletny i dokładny. Jeśli okaże się, że brakuje papieru lub umowa kredytu hipotecznego nieznacznie odbiega od standardów, pożyczka nie może zostać przeniesiona na osobę trzecią. Pożyczka bliżej zapewnia płynne przejście.

Zajęcia

Pożyczka bliżej identyfikuje dokumenty, które należy wypełnić i podpisać dla każdej transakcji hipoteki. Zadanie to obejmuje przygotowanie dokumentacji obejmującej warunki umowy kredytu, formularze ubezpieczeniowe i informacje o depozycie. Przybliżony kredyt może ustanowić nominacje na nieruchomość, która zostanie oceniona przez osobę oceniającą. Po podpisaniu umowy, bliżej przygotowuje plik do przekazania do instytucji finansowej, która jest zainteresowana przejęciem finansowania pożyczki.

Umiejętności

Ten zawód wymaga dbałości o szczegóły i wielkiego poczucia organizacji. Osoby, które lubią komunikować się skutecznie z klientami przez telefon lub osobiście, będą dobrze wykonywać tę pracę. Branża pożyczkowa korzysta z programów finansowych i redaktorów edytorów tekstu. Profesjonalista w tej funkcji powinien czuć się swobodnie z komputerem i cieszyć się matematyką oraz pracować z liczbami.

Dochód i zatrudnienie

Według danych Biura Statystyki Pracy, w 2008 r. Urzędnicy ds. Kredytów hipotecznych osiągnęli średni roczny dochód w wysokości 32 470 USD w 2008 r. W 2008 r. Funkcję tę pełniło 210.300 wypożyczających pożyczki w Stanach Zjednoczonych. BLS przewiduje wzrost o 4 procent w tym zawodzie w latach 2008-2018, o liczbę niższą niż średnia dla wszystkich zawodów zawodowych. Chociaż liczba wniosków o kredyt hipoteczny wzrośnie, usługi online przyjmą niektóre funkcje, które normalnie byłyby wykonywane osobiście przez osoby zajmujące się zamykaniem kredytów.

Edukacja

Minimalne wykształcenie dla uzyskania kredytu hipotecznego to dyplom ukończenia szkoły średniej. Banki zazwyczaj będą preferować kandydata z niektórymi zajęciami w college'u. Zwykle pracodawcy zapewniają program szkoleniowy, aby uczyć, jak wyceniać kredyty i podejmować ważne regulacyjne aspekty branży pożyczkowej. Kilka specjalności podnosi tło zamykaczy pożyczek. Szkolenia dla federalnych pożyczek administracji mieszkaniowej i można znaleźć w Internecie. National Notary Association promuje szkolenie notariusza i wymienia wymagania egzaminacyjne w każdym stanie na swojej stronie internetowej.

Wgląd

Zapotrzebowanie rynku na specjalistów w tej dziedzinie zmienia się wraz ze wzrostem gospodarki. W pozytywnych czasach rozwija się branża nieruchomości, a przemysł zatrudnia więcej osób zajmujących się zamykaniem kredytów hipotecznych. W czasach upadku możliwości są ograniczone, chociaż refinansowanie kredytów hipotecznych może utrzymać cały zawód.