Jak zostać oficerem rekrutacyjnym uczelni

Jeśli podoba ci się doświadczenie w college'u, może to być praca rekrutacyjna, ponieważ pozwala ci przekazywać to doświadczenie innym. Praca na przyjęciach daje ci możliwość pomocy młodym ludziom w podjęciu kluczowej decyzji życiowej oraz w przejściu z liceum do college'u. Ta praca umożliwia także pozostawanie w kontakcie ze środowiskiem edukacyjnym i czerpanie radości z tętniącego życiem życia kampusowego w trakcie całej kariery.

$config[code] not found

Omówienie zadania

Jako specjalista ds. Rekrutacji, twoje podstawowe obowiązki obejmują reprezentowanie uczelni dla przyszłych studentów, ich rodzin i społeczeństwa. Będziesz także współpracował z kierownictwem studentów w swojej uczelni, aby zaplanować rekrutację i pracę dla uczniów. Podróże to ważna część pracy, ponieważ musisz budować relacje z licealistami z college'u i college'u, a także odwiedzać kampusy, aby robić prezentacje. Bardzo ważne jest także kształcenie uczniów i rodziców w zakresie kryteriów przyjęć i ich coachingu w procesie składania wniosków. Będziesz także sprawdzać i oceniać aplikacje oraz odpowiadać za podejmowanie decyzji o przyjęciu.

Niezbędne cechy charakteru do sukcesu w pracy

Praca na przyjęciach to praca dla osoby o istotowym znaczeniu. Będziesz dobrze prosperował, jeśli naprawdę lubisz ludzi i ciesz się pomaganiem im w osiągnięciu ich celów. Istotna jest także wychodząca osobowość i umiejętność komunikowania się z osobami o różnych środowiskach. Musisz być wyartykułowany, mieć profesjonalną postawę i być wygodnym w wystąpieniach publicznych. Musisz także być zorganizowany, zmotywowany i zmotywowany do spełnienia celów rejestracji.

Edukacja i umiejętności

Stopień licencjata jest wymagane do uwzględnienia na stanowiskach oficerów przyjęć kolegium. Chociaż nie ma specjalnych programów studiów dla specjalistów ds. Przyjęć, nauka w odpowiedniej dziedzinie, takiej jak edukacja, praca socjalna lub marketing może dać wnioskodawcy przewagę. Umiejętności interpersonalne są najwyższym priorytetem sukcesu, ale umiejętności komputerowe również są bardzo ważne. Musisz mieć wystarczające umiejętności obsługi komputera, aby stworzyć i utrzymywać bazę danych kandydatów do rekrutacji i przechowywać akta studentów. Silne umiejętności pisania są niezbędne do tworzenia materiałów marketingowych, takich jak broszury i prezentacje.

Zdobywanie przewagi

Szereg czynników może dać ci przewagę konkurencyjną podczas lądowania na rekrutacji. Stopień magistra w pokrewnej dziedzinie i biegłość w języku obcym są wysoko na liście. Pożądane jest również odpowiednie doświadczenie praktyczne. Posiadanie biura w samorządzie studenckim, służąc jako asystent mieszkaniowy w twoim akademiku lub pracując w ramach usług studenckich podczas studiów, zyskasz przewagę nad innymi kandydatami.

Informacje o wynagrodzeniach w 2016 r. Dla administratorów szkół policealnych

Administratorzy szkół policealnych uzyskali w 2016 r. Średnią roczną pensję w wysokości 90 760 USD, zgodnie z amerykańskim Biurem Statystyki Pracy. Na niskim poziomie, administratorzy szkół policealnych zarobili 25 percentyl wynagrodzenia w wysokości 66 730 USD, co oznacza, że ​​75 procent zarabia więcej niż ta kwota. 75. percentyla wynagrodzenia wynosi 126 750 $, co oznacza, że ​​25 procent zarabia więcej. W 2016 r. 180,1 tys. Osób zostało zatrudnionych w USA jako administratorzy szkół policealnych.