Opis zadania asystenta poświadczającego

Poświadczający asystenci pracują w dziedzinie opieki zdrowotnej. Są oni głównie odpowiedzialni za pomoc lekarzom w przygotowywaniu i przesyłaniu referencyjnych aplikacji. Poświadczenia są udzielane lekarzom po ukończeniu szkolenia w zakresie określonych procedur lub w określonych dziedzinach, poświadczając, że lekarz ma doświadczenie i jest w stanie zapewnić pacjentowi niezbędną opiekę. Poświadczający asystenci są zatrudnieni w różnych ustawieniach biur medycznych.

$config[code] not found

Funkcje

Poświadczający asystenci przygotowują i przesyłają aplikacje uwierzytelniające. Ponadto monitorują stan wniosków dla lekarzy i płatników oraz prowadzą szczegółowy dziennik wszystkich oczekujących i zakończonych prac. Przekazują wyniki i status aplikacji lekarzom, płatnikom, menedżerom i współpracownikom.

Edukacja

Asystent ds. Uwierzytelniania musi mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny, jak również doświadczenie w gabinecie lekarskim. Chociaż nie jest to wymagane, pracodawcy zazwyczaj preferują asystenta poświadczeń, aby mieć doświadczenie w pracy związane z poświadczeniem lub dyplomem.

Wiedza i umiejętności

Poświadczający asystenci muszą mieć doskonałe umiejętności pisemne i werbalne. Muszą być zorientowane na szczegóły. Muszą mieć umiejętności zarządzania czasem i dotrzymywać terminów. Muszą mieć zdolność do samodzielnej pracy przy niewielkim nadzorze, ale pracować i dobrze komunikować się z innymi, gdy jest to wymagane. Poświadczający asystenci muszą kierować się wskazówkami i być dobrze zorganizowani. Asystent ds. Uwierzytelniania musi również posiadać praktyczną wiedzę na temat edytora tekstu i oprogramowania do arkuszy kalkulacyjnych oraz wiedzieć, jak pracować z urządzeniami do faksowania i kopiowania.

Fizyczne wymagania

Poświadczający asystenci muszą mieć możliwość czytania raportów i korzystania z komputera. Muszą być w stanie usłyszeć wystarczająco dobrze, aby komunikować się ze współpracownikami i personelem. Asystenci uwierzytelniający mogą od czasu do czasu wymieniać przedmioty o wadze do 50 funtów, często do 20 funtów i regularnie do 10 funtów siły.

Pensje i dodatki

Według Salary.com, średnia oczekiwana pensja dla asystenta poświadczającego wynosi 38 975 $ od maja 2010 r. Wynagrodzenie asystenta poświadczającego zależy od lokalizacji, wielkości pracodawcy, branży, kwalifikacji pracownika i wykształcenia oraz wieloletniego doświadczenia.

Poświadczający asystenci mogą spodziewać się ponadprzeciętnych pakietów opieki zdrowotnej, wizji i stomatologicznych. Ponadto zazwyczaj otrzymują pakiet świadczeń obejmujący 401 (k), ubezpieczenie na życie oraz płatny urlop chorobowy i urlopowy.