Rola administratora kontraktów

Administratorzy kontraktów współpracują z agencjami rządowymi, szpitalami i korporacjami. Praca wymaga przygotowania, przeglądu, zmiany i negocjacji umów. Według stanu na sierpień 2010 roku, według PayScale, zakres wynagrodzeń dla administratora kontraktu z tytułem licencjata wynosi 47 252 USD do 62 773 USD.

Obowiązki

Administratorzy kontraktów współpracują z księgowymi, zespołami prawnymi i działami zapewnienia jakości w celu przygotowania i przeglądu umów. Rola jest przede wszystkim odpowiedzialna za zapewnienie uczciwości, uczciwości i wykonalności umów spółki. Negocjowanie umów i zamykanie transakcji to także obowiązki, które wykonuje administrator kontraktu.

$config[code] not found

Oczekiwania

Pracodawcy oczekują od administratorów kontraktu posiadania skutecznych umiejętności komunikacyjnych. Ponadto znajomość prawa federalnego i stanowego jest pożądana, a także nienaganne umiejętności pisania dla tego rodzaju pracy. Rolą administratora kontraktu jest krytyczne myślenie i umiejętność kreowania celów długo i krótkoterminowych zgodnie ze zobowiązaniami umownymi.

Raportowanie

Firmy często polegają na administratorach kontraktów, aby dostarczać regularne raporty na temat umów i relacji z dostawcami. Konieczna jest dokładna rejestracja, jak również dotrzymywanie terminów raportów.