Jak zostać Nauczycielem Studia On-Set w Hollywood

Nauczyciele studia Hollywood są odpowiedzialni za edukację i dobro młodych aktorów pracujących w telewizji i filmie. Podczas gdy te gwiazdy dzieci mogą mieć zwykłą szkołę, do której uczęszczają, gdy nie są wykonywane, zgodnie z kalifornijskim prawem, muszą mieć nauczyciela również w studio. Jeśli jesteś zaangażowanym pedagogiem z zamiłowaniem do branży rozrywkowej, praca jako nauczyciel w studio może być dla Ciebie.

$config[code] not found

Omówienie zadania

Ustawa z Kalifornii, która stanowi, że wychowanie nieletniego nie może być "zaniedbywane lub ograniczane" przez wykonywanie doprowadziło do wymagania ustawionego nauczyciela w studio. Na każde 10 drobnych aktorów w dni powszednie wymagane jest jedno stanowisko nauczycielskie, a jeśli produkcja zaplanowana jest na sobotę, jeden nauczyciel może objąć opieką aż 20 dzieci. Wiek uczniów może wynosić od niemowląt w wieku od 15 dni do licealistów.

Edukacja i certyfikacja

Nauczyciele Studio muszą mieć podwójne certyfikaty z Kalifornii u wielu uczestników K-12 i jednego przedmiotu 9-12. Certyfikacja 9-12 musi być przedmiotem akademickim, takim jak nauka czy matematyka, a nie przedmiotem fakultatywnym, takim jak plastyka czy taniec. Skontaktuj się z Kalifornijską Komisją ds. Kształcenia Nauczycieli, aby uzyskać aplikację certyfikacyjną dla nauczycieli. Wymagana jest również certyfikacja specyficzna dla nauczania w studiu, a możesz to uzyskać, zdając egzamin z prawa pracy dzieci i kończąc 12-godzinny warsztat dla nauczycieli. Skontaktuj się z Departamentem Stosunków Przemysłowych stanu Kalifornia w sprawie wniosku o przyjęcie do studia.

Nauczanie w zestawie a nauczanie w klasie

Oficjalnym tytułem nauczyciela pracującego na planie jest "nauczyciel / pracownik opieki społecznej". Nauczyciele pracowni są prawnie zobowiązani do dbania o zdrowie, bezpieczeństwo, a nawet "moralność" swoich uczniów. Podczas gdy nauczyciele w klasie również opiekują się swoimi uczniami, rola opiekuna jest ważniejsza dla pracy nauczyciela. Nauczanie w studio różni się od nauczania w klasach pod wieloma innymi względami. Jest więcej instruktaży on-on-one i więcej przerw w zestawie z Hollywood, a uczniowie mogą być w różnym wieku.

Znalezienie pracy

Najpewniejszą drogą do wyśledzenia ustawionej pracy dydaktycznej jest związek zawodowy, Studio Teachers Welfare Workers IATSE Local 884. Związek reprezentuje doświadczonych, certyfikowanych nauczycieli i dostarcza informacje kontaktowe producentom. Inne zorganizowane grupy nauczycieli pracowni promują swoich członków w Internecie oraz w hollywoodzkich katalogach produkcyjnych. Możesz połączyć siły z jedną z tych organizacji, zdecydować się na marketing swoich usług indywidualnie lub zastosować bezpośrednio do wykazów nauczania w studiach na stronach internetowych poświęconych zatrudnieniu, które specjalizują się w branży rozrywkowej.