Opis stanowiska junior tradera

Młodsi handlowcy zazwyczaj pracują dla dużych funduszy hedgingowych lub biur maklerskich. Nie ma wymagań edukacyjnych, aby stać się młodszym traderem. Młodsi handlowcy często pomagają starszemu handlowcowi w funduszu hedgingowym lub firmie maklerskiej. Starszy handlowiec uczy młodszego przedsiębiorcę o specyfice pracy.

Edukacja

Chociaż nie ma wymagań edukacyjnych, aby zostać młodszym traderem, większość ma wykształcenie wyższe. Jednak wielu juniorów nie ma żadnego doświadczenia finansowego, nie mówiąc już o doświadczeniu na rynku akcji. Tak więc, firmy maklerskie i fundusze hedgingowe czasami zatrudniają kandydatów z wieloletnim doświadczeniem bez wykształcenia wyższego. Nawet wykształcenie wyższe w dziedzinach niezwiązanych ze sobą, takich jak biologia czy psychologia, może pomóc w zwiększeniu prawdopodobieństwa, że ​​kandydat zostanie zatrudniony. Jednakże wnioskodawcy z wieloletnim doświadczeniem są zazwyczaj preferowani w stosunku do wnioskodawcy o niezwiązanym stopniu. Preferowane są studia wyższe w zakresie finansów, biznesu i rachunkowości.

$config[code] not found

funkcje

Młodsi handlowcy pomagają seniorom handlowym w wykonywaniu zleceń i codziennych czynnościach. Młodsi handlowcy mogą działać jako przedstawiciele firmy i wyjaśniać strategię inwestycyjną firmy potencjalnym inwestorom. Co więcej, młodsi handlowcy mają często dostęp do małego rachunku, z którym można handlować. Starszy sprzedawca monitoruje działania inwestycji młodszego handlowca i może udzielić porady finansowej lub wglądu. Podczas gdy starszy handlowiec jest chory lub na wakacjach, młodszy handlowiec może handlować w jego imieniu. Ponadto, młodsi handlowcy mogą pełnić rolę przedstawiciela w spotkaniach dla starszego handlowca, jeśli jest on zbyt zajęty, aby wziąć w nim udział.

Korzyści

Młodsi handlowcy uczą się wielu strategii handlowych podczas szkolenia. Wiele funduszy hedgingowych i firm brokerskich ma wiele działów inwestycyjnych, takich jak wewnętrzny zespół badawczy, oddział handlu opcjami i oddział handlu towarami. Opcje są umowami prawnymi, które zapewniają nabywcy kontraktu możliwość kupna lub sprzedaży po określonej cenie. Towary to towary podstawowe, które są wzajemnie zamienne. To doświadczenie pozwala młodszym traderom na opuszczenie firmy i handel dla siebie na życie przy użyciu strategii handlowych, których się nauczyli. Fundusze hedgingowe i firmy maklerskie mają wgląd i badania na temat papierów wartościowych, które nie są dostępne publicznie. Młodsi handlowcy mogą również wykorzystać tę wiedzę do inwestowania w papiery wartościowe, podczas gdy nadal pracują dla funduszu hedgingowego lub firmy maklerskiej. Nie ma konfliktów etycznych w inwestowaniu w papiery wartościowe od informacji zdobytych podczas szkolenia, chyba że transakcja w ramach niższego szczebla zapewnia informacje innym podmiotom spoza funduszu hedgingowego lub firmy maklerskiej.

Rozważania

Młodsi handlarze pracują wyjątkowo długo. Giełdy otwarte są o godzinie 9:30 rano i blisko o 3:30 po południu, jednak handlowcy muszą przybyć wcześniej, aby przygotować się do dnia handlowego i zwykle pozostają po dzwonku zamykającym na spotkania i pracę finansową. Przygotowanie do dnia handlowego pociąga za sobą sporządzenie listy potencjalnych akcji do handlu, wysyłanie e-maili do klientów i analizowanie wszelkich informacji publikowanych przez firmy, w które firma jest inwestowana. Ponadto młodsi handlowcy wykonują żmudne zadania, takie jak składanie dokumentów.

Wgląd

Większość młodszych handlarzy zaczyna zarabiać od 40 000 do 55 000 dolarów rocznie. Wynagrodzenie młodszego handlarza zależy od doświadczenia. Po latach doświadczenia młodsi handlowcy mogą otrzymywać bonusy lub podwyżki. Młodsi handlowcy są często promowani do kierownika oddziału lub starszego inwestora, gdy pozycje stają się dostępne. Wiele firm promuje młodszych przedsiębiorców w oparciu o pracę, którą wykonali i interakcji z klientami. Jeśli młodszy przedsiębiorca z powodzeniem zarządza mniejszymi transakcjami dla starszego handlowca i otrzymuje pozytywne recenzje od klientów, to czasami są oni promowani po pięciu do dziesięciu latach pracy jako młodszy handlowiec. Niektórzy młodsi kupcy stają się handlarzami podłóg, którzy reprezentują swoją firmę maklerską na podłodze giełdy. Inni młodsi kupcy zrezygnowali z pracy i zaczęli samodzielnie handlować.