Childcare Assistant Director Opis stanowiska

Asystent dyrektora ds. Opieki nad dziećmi i followe dyrektorzy dyrektora opieki nad dziećmi lub właściciela placówki opieki nad dziećmi. Reżyser musi organizować, koordynować i utrzymywać centrum i programy dla studentów, aby uczyć się i dbać o niego. Asystent musi być zdolny do codziennej interakcji z dziećmi i rodzicami i powinien umieć poradzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami dotyczącymi uczniów, rodziców i personelu.

$config[code] not found

Obowiązki centrum

Asystent ds. Opieki nad dziećmi będzie musiał sprostać wielu obowiązkom, w tym pomocy dyrektorowi w prowadzeniu codziennej działalności centrum, a także wypełnianiu obowiązków dyrektora w razie potrzeby. Asystent powinien zrozumieć i przestrzegać zasad Centrum, a także przepisów i przepisów stanowych i federalnych, prowadzić ewidencję administracji budynku zgodnie z prawem federalnym, stanowym i lokalnym, przygotowywać raporty podsumowujące dla centrum, raporty z kontroli procesów i wypadków, być zapoznała się z procedurami zgłaszania podejrzenia o molestowanie dzieci w ramach usług opieki nad dziećmi, zajmowała się wszystkimi problemami i problemami ze strony rodziców, obsługiwała konferencje rodziców / nauczycieli oraz prowadziła wycieczki z rodzicami.

Program

Asystent ds. Opieki nad dziećmi będzie nadzorował program nauczania opracowany przez nauczycieli ośrodka i może ustalić, czy nauczane lekcje będą korzystne dla uczniów. Aby zbiegać się z programem nauczania centrum, asystent reżysera może planować wycieczki szkolne i programy, które są nie tylko zabawą dla dzieci, ale także edukacyjne.

Odpowiedzialność przełożonego

Część pracy dyrektora ds. Opieki nad dziećmi ma być opiekunem nauczycieli i personelu ośrodka. Asystent dyrektorów może przeprowadzać wywiady, a także w razie potrzeby zatrudniać i strzelać do osób, przechowywać akta wszystkich pracowników w centrum, monitorować i obserwować występy i wygląd personelu, zatrudniać pracowników zastępczych w razie potrzeby, organizować zmiany personelu, koordynować spotkania i uczyć szkolenia oraz dzienne listy obecności.

Wymagania

Aby kwalifikować się do tego stanowiska, osoba musi posiadać tytuł licencjata sztuki lub licencjata z zakresu nauk ścisłych we wczesnym dzieciństwie lub w pokrewnej dziedzinie, mieć co najmniej 3 do 5 lat doświadczenia w środowisku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym i doświadczenie w pracy. przełożonego i musi mieć certyfikat RKO i pierwszej pomocy. Osoba musi mieć siłę fizyczną do podnoszenia i przenoszenia dzieci i innych przedmiotów o wadze do 50 funtów. i używaj rąk, rąk, nóg i stóp bez żadnych problemów. Osoba musi być osobą samozatrudnioną, która ma zdolność dokonywania dobrych osądów ze względu na centrum, a także jest godna zaufania i godna zaufania. Posiadanie doświadczenia w sytuacjach kryzysowych to plus. Potencjalny kandydat musi być w stanie przejść sprawdzenie przeszłości i odcisków palców, a także być gotów uczestniczyć w kształceniu ustawicznym.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie opiera się na wykształceniu i doświadczeniu danej osoby w ramach opieki dziennej. Według Indeed.com, w 2010 r. Średnia pensja dyrektora asystenta opiekuńczego wynosi 30 000 $.